Asystent w Dziale Finansowym (Szkocja) ID Oferty: 35446
Księgowość/Audyt/Podatki, Księgowy/księgowa
Szkocja, Wielka Brytania
umowa o pracę; praca stała
wynagrodzenie
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski
prawo jazdy Nie wymagane
Region wykonywanej pracy: Szkocja
Nr referencyjny: ADF/SCOT

Zadania:

Doraźne wsparcie działu finansowego firmy.
Pomoc w przygotowywaniu zestawień obrotów i sald.
Tworzenie bilansów i sprawozdań finansowych.
Prowadzenie rachunkowości zarządczej.
Tworzenie raportów dla kadry zarządzającej.

Oczekiwania:

Doświadczenie w pracy w finansach i rachunkowości.
Wykształcenie kierunkowe.
Podstawowa wiedza na temat różnych aspektów finansów oraz księgowości.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Zaangażowanie, chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, młodym zespole.
Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Stabilne zatrudnienie na brytyjskich warunkach.
Pomoc przy relokacji.