Betoniarz - 2000 euro / miesiąc - Praca w Belgii ID Oferty: 132835
07-02-2019
Produkcja, Betoniarz
Meer, Belgia
umowa o pracę; praca stała
15.27 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski
prawo jazdy B
Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: BETONIARZ

Obowiązki:

- wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych
- obsługa maszyn zakładowych
- wylewanie oraz poziomowanie betonu

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane posiadanie kursów/szkoleń z obsługi suwnicy
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenie w wysokości 15,27 euro brutto na godzinę
- pakiet szkoleń, trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej
- zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora