Cieśla- Betoniarz#praca#prefabrykacja ID Oferty: 136319
14-03-2019
Ciesielstwo/Zbrojenia, Betoniarz
Sint-Truiden, Belgia
własna działalność; praca stała
17 - 18 EUR netto / godzina
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski
prawo jazdy B
Firma budowlana pilnie podejmie współpracę z doświadczonymi cieślami-betoniarzami do pracy na prefabrykacji na terenie Belgii. Produkcja ścian wygłuszeniowych na własnej działalności.

Oferujemy:

atrakcyjne stawki
dużo godzin
dwutygodniowe rozliczenia
możliwość zakwaterowania

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku min. 3 lata
znajomość rysunku technicznego
komunikatywna znajomość języka angielskiego
aktywna działalność gospodarcza
mile widziany samochód

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły!
Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul.Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.