Blacharz samochodowy ID Oferty: 143423 Blacharz Link2europe
15.76 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: kontrakt
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 15-05-2019
15.76 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski, francuski
prawo jazdy B
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 11 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dla naszego belgijskiego Klienta - salonu sprzedaży, komisu oraz wypożyczalni samochodowej w jednym - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Blacharz samochodowy

Miejsce pracy: Mollem - Asse, Belgia

Opis stanowiska:
Kompleksowa naprawa karoserii samochodów klientów firmy oraz renowacja karoserii aut używanych do ponownej sprzedaży (w tym samochodów powypadkowych)
Korzystanie z narzędzi do odcinania starych części, łączenia nowych części z resztą karoserii, wypełniania dziur i zarysowań, wyrównywania wgnieceń.
Wykonywanie napraw od A do Z – od przygotowania do wykończenia.

Wymagania:
doświadczenie na powyższym stanowisku,
wykształcenie zawodowe - blacharz samochodowy, mechanik samochodowy lub podobne
umiejętność lakierowania
bardzo dobra znajomość języka ang.lub francuskiego
Oferujemy:
zatrudnienie na belgijskich warunkach.
stawkę: 15,76 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4605 € brutto
premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2494 € brutto
gwarantowane 38 h pracy tygodniowo.
opiekę polskiego koordynatora.
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.

Dodatkowe informacje:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".