Praca dla brukarza - od 1.750 EUR miesięcznie ID Oferty: 127234
30-11-2018
Ogólnobudowlana, Brukarz
Wolfenbüttel, Niemcy
kontrakt; praca stała
1700 - 1800 EUR netto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy B+E
Obowiązki:

• prace murarskie
• prace brukarskie
• ukladanie płytek
• montaż drzwi, carportow i ogrodzen
• prace stolarskie

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B
• 3 lata praktyki budowlanej
Opis firmy:

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi ogrodowe i ogolno budowlane wo na terenie Braunschweigu i okolic.
Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Oferta:
• Umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach
• pełne świadczenia socjalne
• Wynagrodzenie miesieczne netto: od 1.750 Euro
• Zakwaterowanie: jest zapewnione i kosztuje 50 Euro/tydzien
• Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
• Możliwość regularnych zjazdów do kraju
• 25 dni platnego urlopu