Brukarz -13 euro/h netto(2860 euro na rękę) ID Oferty: 132848
07-02-2019
Ogólnobudowlana, Brukarz
okolice Brukseli, Belgia
umowa o pracę; praca stała
12.5 - 13 EUR netto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski
prawo jazdy Nie wymagane
Zadania:

Prace przygotowawcze, podbudowa terenu, zagęszczenie
Osadzanie obrzeży, krawężników, studzienek, prefabrykatów
Profilowanie spadków, podjazdów
Obsługa zagęszczarek, pił spalinowych
Montaż, przebudowa elementów kanalizacji PCV
Układanie kostki brukowej(chodniki, podjazdy, fragmenty jezdni)

Wymagania:

Firma poszukuje 2-3 pracowników z doświadczeniem zawodowym minimum 3 lata
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub flamandzkiego (minimum 1 os. /zespół)
Punktualność, dokładność
Brak nałogów
Firma nie zatrudnia pomocników i osób bez kwalifikacji

UWAGA:
Oferta dotyczy prac przy budowie lub remontach dróg osiedlowych, w tym przygotowania, stabilizowania i podbudowy terenu pod ciągi pisze i jezdnie. Firma poszukuje wyłącznie brukarzy lub pracowników drogowych z podanym wyżej doświadczeniem w samodzielnej pracy. Nie zatrudniamy pomocników lub kandydatów do przyuczenia zawodu.
Firma oferuje:
- Zatrudnienie dla kilku osób, chętnie zgrany zespół
- Umowę o pracę na pełen etat,
- Pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą
- Atrakcyjne zarobki, nadgodziny w tygodniu i soboty,
- Bezpłatne zakwaterowanie, w tym media i nielimitowany internet,
- Dodatek mieszkaniowy 2 €/h netto do stawki godzinowej (do najmu mieszkań prywatnych)
- Pokrycie kosztów dojazdów; kilometrówka - 0,30 €/km,
- System pracy 6 tyg/1 tydzień wolny, zamiennie 12 tyg/2,
- Zwrot kosztów dojazdu do Belgii,
- Terminowe wypłaty co 10 dni,
- Stała opieka i wsparcie polskojęzycznego koordynatora,

Rekomendacja ForManWay;
Twoim przyszłym Pracodawcą jest nasz stały Klient z którym współpracujemy już trzeci rok. Firma działa w sektorze: mieszkaniowym, usługowym, budynków użyteczności publicznej oraz lokalnej architektury drogowej. Przede wszystkim jednak to sprawdzona, rzetelna firma, która szanuje swoich pracowników i oferuje dobre warunki zakwaterowania.

Zespół Rekrutacyjny Formanway
Odpowiedz na ofertę * Aplikacja poprzez formularz zewnętrzny pracodawcy