Brygadzista#szalunki#Belgia ID Oferty: 130463
15-01-2019
Ciesielstwo/Zbrojenia, Cieśla budowlany
Hasselt, Belgia
własna działalność; praca stała
14000 - 18000 PLN netto / miesiąc
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski
prawo jazdy B
Polska firma budowlana zatrudni doświadczonego i odpowiedzialnego brygadzistę cieśli, chętnie z własną brygadą, z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie prac ciesielskich przy wznoszeniu obiektów budowlanych na terenie Belgii.
Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty w ostatnich latach,
• WARUNEK: umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
• mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii,
• prawo jazdy kategorii B, mile widziany samochód,
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Jeśli oferta jest dla Ciebie interesująca, skontaktuj się z nami już dziś i poznaj szczegóły!
Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul.Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału w tym procesie rekrutacji, pamiętaj proszę o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji