Cieśle szalunkowi#praca za granicą#Belgia ID Oferty: 129728
11-02-2019
Ciesielstwo/Zbrojenia, Cieśla szalunkowy
Hasselt, Belgia
własna działalność; praca stała
17 - 20 EUR netto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski
prawo jazdy Nie wymagane
Szukasz pacy jako cieśla szalunkowy w Belgii? Dobrze trafiłeś!
Aktualnie poszukujemy pracowników do naszych projektów realizowanych na terenie Królestwa Belgii, praca w szalunkach systemowych i tradycyjnych.

Oferujemy:
- współpracę w oparciu o podwykonawstwo
- atrakcyjne stawki
- pieniądze na czas
- możliwość zakwaterowania
- pomoc konsultanta po przyjeździe na miejsce pracy

Opis stanowiska:
- poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków,
- zdejmowanie deskowania,
- systemy peri i doka

Wymagania:
- doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość angielskiego lub niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
- prawo jazdy, mile widziany samochód
Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533). Odbiorcami danych są zewnętrzna obsługa administracyjna, hostingodawca oraz zewnętrzna obsługa informatyczna. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.