Cieśla szalunkowy ID Oferty: 143338 Cieśla szalunkowy - prefabrykaty betonowe Belgia Star Marine Spółka z o.o.
2500 - 3500 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 19-05-2019
2500 - 3500 EUR brutto / miesiąc
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski
prawo jazdy B
STAR MARINE Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy: Niemiec, Holandii, Belgii oraz Danii.
Poszukujemy cieśli szalunkowego do pracy na terenie Belgii - okolice Antwerpii.

Zakres obowiązków:

- układanie szalunków
- tworzenie betonowych elementów i konstrukcji tj.:
• schody
• kolumny
• listwy przypodłogowe
• ściany przeciw pożarowe

Wymagania:

• co najmniej 3 lata doświadczenia w zawodzie cieśla szalunkowy
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• auto
• prawo jazdy
• umiejętność pracy w zespole
• dokładność oraz skrupulatność
• własne ubranie robocze (po okresie 3 miesięcy w odzież roboczą będzie zaopatrywał pracodawca)
Oferta :

ok. 2500€ - 3500€ brutto na miesiąc

- po upływie okresu próbnego możliwość pracy również w Soboty

- zakwaterowanie (koszt ponosi pracodawca)

- pokrycie kosztów za pierwszy dojazd do pracy do kwoty 85€

- możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia