Elektryk, Elektromonter ID Oferty: 124702
08-11-2018
Praca fizyczna, Elektromonter
Wrocław, Polska
umowa o pracę; praca stała
21 PLN brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Firma Initel realizująca zakontraktowane budowy w zakresie budowy instalacji elektrycznych i teletechnicznych poszukuje elektryków, elektromonterów, teletechników do pracy na budowach w Polsce (Dolny, Górny Śląsk)

Zakres obowiązków :
• Montaż instalacji elektrycznych,
• Montaż instalacji niskoprądowych,
• Układanie i podłączanie kabli i przewodów,
• Montaż tras kablowych,
• Podłączenia zamontowanych urządzeń i elementów,
• kontrola poprawności połączeń, pomiary, testy,
Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• Znajomość zasad budowy instalacji elektrycznych i niskoprądowych,
• Mile widziane doświadczenie w układaniu tras kablowych, kabli, montażu urządzeń typu gniazda, lampy, czujki, przyciski, kamery, głośniki etc.,
• Uprawnienia SEP mile widziane, nie wymagane,
• Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości
• uczciwość, sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie,
• Pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
• Stawka od 21,65 zł brutto za godzinę pracy,
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Przyjazną atmosferę w pracy,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Możliwość pracy na budowach w Niemczech (stawki od 10,95 Euro brutto za godzinę pracy)

Istnieje możliwość uzyskania
• uprawnień SEP
• uprawnień do obsługi podestów ruchomych 1P UDT