Elektronik ID Oferty: 135297 Inzynier Elektryk 17€/h/ Hamburg/opl. zakwaterowan Franke + Pahl GmbH
16 - 17 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 18-04-2019
16 - 17 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Zadania
• Uczestnictwo w procesie instalacji i uruchamiania technologii
• Planowanie przeglądów technicznych w koordynacji z kierownikiem utrzymania ruchu
• Raportowanie
• Koordynacja utrzymania ruchu w zakresie interwencji związanych z elektryką
• Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem instalacji elektrycznych przy zainstalowanej technologii

Wymagania:
• Dobra znajomość języka niemieckiego (B1/B2)
• Wykształcenie wyższe techniczne - Elektryczne
• Podstawowa wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki przemysłowej
• Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
Oferujemy
• stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w jednym miejscu (Hamburg, ew. Okolice)
• długoterminowa praca w jednym miejscu ( dzialamy tylko na polnocy Niemiec)
• atrakcyjne wynagrodzenie od 16,00 – 17,00 €/h Brutto w zależności od kwalifikacji
• płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100% oraz platne zmiany
• ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
• dieta za każdy przepracowany dzień 24€ Netto ( Ewentualnie pelna dieta 45€, kiedy pracownik sam oplaca zakwaterowanie)
• komfortowe zakwaterowanie zapewnione przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu, jak najblizej miejsca pracy
• ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma dla kazdego pracownika
• płatny urlop 24 – 30 dni w roku
• premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony 200 - 500€
• premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150€ - 300€
• premie za brak dni chorobowych (kwartalne, półroczne,