Elektronik ID Oferty: 136781 Monter szaf sterowniczych Hamburg 15€/h + 24€ diet Franke + Pahl GmbH
2100 - 2300 EUR netto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 18-04-2019
2100 - 2300 EUR netto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Zadania:
• Montaż szaf sterowniczych niskiego i średniego napięcia
• Wykonywanie połączeń elektrycznych w szafach sterowniczych
• Praca odbywa się na podstawie rysunku technicznego
• Naprawa drobnych usterek
Wymagania
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
• wykształcenie kierunkowe jako Elektryk
• doświadczenie zawodowe
• świadectwo ukończenia szkoły
• prawo jazdy kat. B
• stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w jednym miejscu
• długoterminowa praca w jednym miejscu
• atrakcyjne wynagrodzenie od 15,00 – 16,00 €/h Brutto
• płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
• ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
• dieta za każdy przepracowany dzień 24€ Netto
• opłacone zakwaterowanie zapewnione przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
• ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma
• premie za brak dni chorobowych (kwartalne, półroczne, roczne)
• płatny urlop 24 – 30 dni w roku
• premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony od 200 - 500€
• premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku 150-300€
• dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
• opieka koordynatora polskojęzycznego