Elektryk budowlany – Hanower – od stycznia ID Oferty: 127832
07-12-2018
Elektryka/Elektronika, Elektryk budowlany
Hanower, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
1900 - 2400 EUR netto / miesiąc
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Od kandydatów oczekujemy:
gotowości do rozpoczęcia pracy w styczniu 2019
wykształcenia/doświadczenia zawodowego związanego z elektryką i/lub elektroniką
praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach
znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym
motywacji do pracy na terenie Niemiec
zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:
Stawkę podstawową 11,83 € brutto/h, a także dodatek dzienny 35-45 € netto
Zorganizowane zakwaterowanie
Kontrakt bezterminowy
Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach
Pokrycie kosztów związanych z zakupem odzieży roboczej
Terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy
zwrot za odzież roboczą
Zakres zadań:
wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych lub mieszkalnych
prowadzenie tras kablowych wymiana puszek, oświetlenia, podłączanie kabli
wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie.

Wyrażam zgodę (zgoda dobrowolna) na wykorzystanie (mojego CV/mojej aplikacji) w przyszłych lub równolegle trwających procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mondi Polska.”