Elektryk/monter szaf sterowniczych ID Oferty: 54463
logo firmy Timepart
Energetyka/Elektronika, Elektromonter instalacji elektrycznych
caly kraj, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
wynagrodzenie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty, szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej.

Elektryk- praca w Niemczech

Obowiązki

W zależności od stanowiska pracy:
- podłączanie szaf rozdzielczych i okablowanie szaf sterowniczych według schematu obwodowego,
- lokalizacja błędów oraz naprawa usterek,
- kontrola podzespołów.
Wymagania

- Komunikatywna znajomosc j. niemieckiego, pozwalajaca komunikować się na stanowisku,
- Wymagane wykształcenie elektryczne (uprawnienia SEP),
- Doświadczenie na wymienionym stanowisku,
- Umiejętność czytania planów i rysunków technicznych,
- Elastyczność i zaangażowanie,
- Prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).

Oferujemy

- Umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Interesujące projekty zawodowe dla największych firm przemysłowych na rynku
Niemieckim,
- Zakwaterowanie zorganizowane przez naszą firmę ,
- Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,
- Możliwość regularnych zjazdów do kraju.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00
tel. :
(00 49) 152 14457093