Atrakcyjna praca dla ELEKTRYKA w Niemczech ID Oferty: 113260
Energetyka/Elektronika, Elektryk przemysłowy
Vechta, Niemcy
umowa o pracę; zatrudnienie przez agencję pracy
15 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy angielski
prawo jazdy B
Agencja Pracy Tymczasowej STEMAT Sp. z o.o. Work Agency Sp. K (nr 17765) poszukuje osób chętnych do pracy w Niemczech!

Obecnie dla naszych klientów poszukujemy 2 osób na stanowisko elektryka
Opis stanowiska:
- praca samodzielna przy podłączaniu kabli wg schematów, praca przy skrzynkach sterowniczych,
- na początku praca przez 3 miesiące w warsztacie, następnie praca w delegacjach.

Pracodawca oferuje:
- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- zapewnione zakwaterowanie - miesięczny koszt 100 EUR
- stawka: 15 EUR brutto/godz. (po 3 miesiącach nauki stawki będą podwyższone),
- płatne delegacje.

Wymagania:
- uprawnienia do wykonywania pracy elektryka
- prawo jazdy i własny samochód (mile widziane)
- znajomość języka angielskiego