Glazurnik ID Oferty: 142150 Glazurnik/kafelkarz Belgia ok 2200€ /miesiąc Star Marine Spółka z o.o.
2200 - 2500 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 14-05-2019
2200 - 2500 EUR brutto / miesiąc
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 5
język obcy angielski
prawo jazdy B
STAR MARINE Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy: Niemiec, Holandii, Belgii oraz Danii.

Proponujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie i transport na koszt pracodawcy, realne możliwości rozwoju.
Praca w Belgii w miejscowości Antwerp i okolicach.

Obecnie poszukujemy glazurnika / kafelkarza

Zakres obowiązków:
- Układanie, klejenie płytek ceramicznych podłogowych oraz ściennych
- Wykładanie płytkami podłóg, ścian oraz schodów
- Montaż listew przypodłogowych (klejenie na silikon)

Wymagania:
- co najmniej 3 lata doświadczenia w zawodzie glazurnik/kafelkarz
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- auto
- prawo jazdy
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność oraz skrupulatność
- własne ubranie robocze (po okresie 3 miesięcy w odzież roboczą będzie zaopatrywał pracodawca)
- ok. 2200€ brutto na miesiąc

- start między godziną 5 a 7 rano do 15, 16 popołudniu

- po upływie okresu próbnego możliwość pracy również w Soboty

- zakwaterowanie (koszt ponosi pracodawca)

- pokrycie kosztów za pierwszy dojazd do pracy do kwoty 85€

- możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia