Poszukiwany HYDRAULIK do pracy w NIEMCZECH ID Oferty: 109841
11-07-2018
Wykończenia/Remonty, Hydraulik
Fulda, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
1300 EUR netto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Szukasz pracy jako Hydraulik w Niemczech.
Firma MDgroup MARTA HAIN poszukuje Hydraulików do pracy w Niemczech. Jesteśmy podwykonawcą firmy która buduje domy z drewna. Stała praca w jednej okolicy. Zapewniony nocleg w mieszkaniu.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy od zaraz:
Hydraulik
Miejsce pracy: Okolice Fuldy
Stosunek pracy: stałe zatrudnienie
Czas trwania umowy: nieokreślony
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Twoje obowiązki:

Instalacje systemów sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych.
Podłączenie systemów wodociągowych i kanalizacyjnych
Utrzymanie, konserwacja i naprawa instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych
Oferujemy:

Umowę o pracę, zawartą na czas nieokreślony- z nami jako pracodawcą
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pokrycie kosztów dojazdu i zakwaterowania
Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego
Pełna pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń np. Kindergeld
Mile widziane wykształcenie jako hydraulik, monter sanitarny lub pokrewne
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy i samochód - mile widziane
Umiejętność samodzielnej pracy
Niezawodność i umiejętność pracy w grupie