Niemiecka Firma zatrudni Hydraulika ID Oferty: 121535
12-10-2018
Praca fizyczna, Hydraulik
Frankfurt am Main, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2000 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Zakres obowiązków:

- montaż instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej i CO

- montaż, instalacja urządzeń sanitarnych, ogrzewania i klimatyzacji

- wymiana zużytych części takich jak uszczelki , filtry

- instalacje ogrzewania podłogowego

- umiejętność spawania mile widziana

- typowe prace hydrauliczne

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Wykształcenie kierunkowe bądź doświadczenie na stanowisku Hydraulik
• Staranność i sumienność wykonywanych prac
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własne auto
Zapewniamy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem (również członków rodziny)
• Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie stawka godzinowa brutto 12,52€/15€ zależnie od posiadanych kwalifikacji oraz dieta 15/20€ za każdy przepracowany dzień
• Premie motywacyjne, pierwsza po przepracowaniu pełnych 4 tygodni
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Dodatek urlopowy jak i świąteczny
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Odzież oraz obuwie robocze
• Opiekę i pomoc polskojęzycznego koordynatora przez caly okres trwania umowy, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów