HYDRAULIK modernizacja instalacji ID Oferty: 127823
logo firmy LimnusWork ★★
07-12-2018
Instalacje/Montaż/Serwis, Hydraulik
Ingolstadt, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
11 - 12 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Zadania:

Montaż i przebudowa rur, odpływów i instalacji
Modernizacja łazienek, kuchni i instalacji ciepła
Naprawa, renowacja instalacji sanitarnych

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Wykształcenie min zawodowe, mile widziane kierunkowe
Doświadczenie na stanowisku hydraulik min. 1 rok
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Zaangażowanie i motywacja do pracy
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności