Pracownik obsługi klienta / sprzedawca na stacji p ID Oferty: 121598
12-10-2018
Inna, Kasjer
Wypędy/Raszyn, Polska
umowa o pracę; praca stała
2800 PLN brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Stacja paliw BP Wypędy zatrudni pracowników w charakterze kasjer/sprzedawca.

Podstawowe zadania:

obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w BP
dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji
przyjmowanie dostaw

Oczekiwania wobec kandydatów:

wykształcenie min. zawodowe
gotowość do pracy w systemie zmianowym
umiejętność pracy zespołowej i dostosowania się do obowiązujących zasad;
zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych;
uczciwość, lojalność oraz kultura osobista;
nie wymagamy doświadczenia
Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie i korzystne wynagrodzenie
- umowa o pracę lub zlecenie ( do wyboru) pełny etat lub część etatu
- premie uzależnione od wyników sprzedażowych
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
- elastyczny grafik pracy