Kierowca autobusu ID Oferty: 100594 Kierowcy autobusu (Stadtwerke) Potsdam 2600€ sanrusen
2500 - 2600 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 13-07-2019
2500 - 2600 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow
Komunikacja podmiejska Potsdam obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu (Stadtwerke / panstwowka)
Miejsce pracy: okolice Potsdam okoliczne wioski i miasteczka ( zakwaterowanie zapewnione )

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego :podstawy na rozmowe z pracodawca (na miejscu kurs niemieckiego przygotowujacy do zawodu kierowcy autobusu)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda po okolicznych wioskach i miasteczkach miedzy Potsdam i Berlin, spokojne trasy nawet do 50 Km
praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany. bez dzielonych dienstow. nowe autobusy krotkie i przeguby
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok)
wynagrodzenie: 2200€ podstawy bruto + nadgodziny 25 % (podwyzka po okresie probnym na ponad 12€) w nastepnym roku tez podwyzka o kolejne 100€ brutto / mies (na okresie probnym 2100€ brutto podstawy)
premie + 25%dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny + 100% wiecej za niedziele i swieta
Weihnachtsgeld: 800€ / rok + dodatek do emerytury: firmowe (dodatkowo do panstwowej) konto emerytalne
(tzw. Pensionskasse) konto firmowe emerytalne
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety. ubezpieczenie socjalne i zdrowotne / URLAUBSGELD: 250€ /rok
26 dni urlopu na poczatku, pozniej do 30 dni w roku (BILET DLA KIEROWCY NA KOMUNIKACJE W BERLINIE I POTSDAM ZA DARMO )