kierowca autobusu Niemcy nauka niemieckiego ID Oferty: 107660
19-04-2019
Transport/Spedycja/Logistyka, Kierowca autobusu
Hanau, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2500 - 2700 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow
komunikacja miejska landu Hessen obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:
Kierowcy autobusu
JESLI SLABA ZNAJOMOSC NIEM. TO NA POCZATKU NAUKA NIEMIECKIEGO przez pierwsze 1-2 miesiące (intensywna codzienna nauka po 5 godzin), kurs niemieckiego za darmo, zakwaterowanie (pojedynczy pokoj) za darmo przez pierwsze 6 miesięcy za darmo. Dodatkowo 300EUR/mies kieszonkowe przez okres nauki
-w 2-im miesiacu juz praca na pol etatu (i pol etatu nauki), a w 3-im juz na pelny etat
PO 1, 2 MIESIACACH NAUKI NIEM praca jako kierowca w komunikacji miejskiej zagwarantowana ze sprzedaza biletow, wtedy obowiązuje stawka 13.90€/ godz
Miejsce pracy: okolice Hanau/Offenbach /Menem, Niemcy ( zakwaterowanie oplacone w calosci, pojedynczy pokoj)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej (glownie male miasteczka )
atrakcyjne wynagrodzenie:13,90€/godz (2450€ podstawy bruto) + nadgodziny (17€ za kazda nadgodzine. 20€ w weekend) NADGODZINY WSZYSTKO CO PONAD 160 godz WYPLACANE! 25% wiecej
premie + 25%dodatki za pozne zmiany,
Nauka niemieckiego na miejscu nieodplatnie, 300€ kieszonkowego na miesiac w czasie nauki, darmowe bilety komunikacji miejskiej, nieodplatne zakwaterowanie
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe. ubezpieczenie socjalne i zdrowotne