Kierowca autobusu Niemcy Berlin (kurs niem) ID Oferty: 114916
17-01-2019
Transport/Spedycja/Logistyka, Kierowca autobusu
Berlin, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2600 - 2700 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow . Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe kandydatow z komunikacja miejska.
komunikacja miejska obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: Berlin , Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione oplacone/pojedyncze pokoje, kolo bazy, )
SYSTEM PRACY : 5 lub 6 dni pracy i 2, 3 lub 4 dni wolne na zjazd)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D (komunikacja miejska po Berlinie)
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny do obslugi pasazerow (na poczatku moze byc komunikacja zastepcza a po szkoleniu taryfowym sprzedaz biletow na lini)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji miejskiej (glownie po miescie) ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa). 1-2 tygodniowe dokladne szkolenie platne naturalnie od pierwszego dnia tak jakby juz sie pracowalo
wynagrodzenie: 2200€ (12.50€/godz po okresie probnym. na pocz. 12.25€) na koniec roku podwzyka na 13€+ nadgodziny (16-16.50€)
nadgodziny tez 25% extra za nocne zmiany 30 % wiecej i za weekendy tez extra platne wiecej i swieta rowniez
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. Weihnachtsgeld
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

KURS NIEMIECKIEGO NA BAZIE (nie od podstaw tylko dla osob majacych podstawy niemieckiego konkretnie do wykonywania zawodu kierowcy. podstawy niem. trzeba juz troche znac)