Kierowca autobusu Potsdam i Berlin (kurs niem) ID Oferty: 114916
09-12-2018
Mechanika/Motoryzacja, Kierowca autobusu
Berlin, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2400 - 2600 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy
Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Berlin i Wittenberge, Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione oplacone/pojedyncze pokoje, kolo bazy, )
SYSTEM PRACY : 6 dni wolne na zjazd do Polski lub 5 dni)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D (komunikacja miejska i podmiejska,male miasteczka i wioski) spokojne trasy nawet do 50 km lub miejska po Berlinie
KILKA STANOWISK PRACY
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny do obslugi pasazerow

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej (glownie po miescie i male miasteczka i wioski). Trasy nawet do 50 Km jedna
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa)
wynagrodzenie:2100€ (12€/godz podmiejska) + nadgodziny (16€) od nowego roku 12-40€
nadgodziny tez 25% extra za nocne zmiany wiecej i za weekendy
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. Weihnachtsgeld
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

KURS NIEMIECKIEGO NA BAZIE (nie od podstaw tylko dla osob majacych podstawy niemieckiego konkretnie do wykonywania zawodu kierowcy. podstawy niem. trzeba juz znac)