Kierowcy autobusu podmiejskiego Dresden Lipsk2600€ ID Oferty: 126603
08-12-2018
Transport/Spedycja/Logistyka, Kierowca autobusu
Dresden, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2600 - 2800 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow
U nas tylko sprawdzone oferty bez niespodzianek na miejscu!
komunikacja podmiejska Dresden i Leipzig obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Dresden i Leipzig okoliczne wioski i miasteczka ( zakwaterowanie zapewnione )

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny niemiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda po okolicznych wioskach i miasteczkach miedzy Leipzig a Dresden, spokojne trasy nawet do 50 Km
praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany. bez dzielonych dienstow. nowe autobusy krotkie i przeguby
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok)
komunikacja podmiejska ze sprzedaza biletow lub komunikacja zastepcza
wynagrodzenie: 11.€/godz (2000€ podstawy bruto) + nadgodziny 25 % wiecej czyli 14€
nieduza stawka godzinowa, ale mozna nadgodzinami i dietami nadrobic
premie + 20%dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny + 100% wiecej za swieta i 50% za niedziele
Weihnachtsgeld i premie uznaniowe. DIETY 24€ / dzien na komunikacj zastepczej
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne / URLAUBSGELD: ok150€ /rok
26 dni urlopu na poczatku, pozniej do 30 dni w roku (BILET DLA KIEROWCY NA KOMUNIKACJE MIEJSKA I PODMIEJSKA ZA DARMO o wartosci do 1000€)
razem z dietami na komunikacji zastepczej miedzy 2000 a 2400€ w zaleznosci od nadgodzin. Nadgodziny mozliwe nawet do 250 godzin w miesiacu w sumie