kierowca autobusu okol Hamburg (STADTWERKE) z zakw ID Oferty: 127089
09-12-2018
Transport/Spedycja/Logistyka, Kierowca autobusu
hamburg, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2600 - 3000 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca z miastem, bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Komunikacja podmiejska okolice Hamburg obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Hamburg,( zakwaterowanie zapewnione i oplacone. pokoje pojedyncze blisko zajezdni ) niem ma tras po Hamburgu tylko okolice!
(u nas tylko sprawdzone na miejscu oferty bez niespodzianek po przyjezdzie)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95
znajomość języka niemieckiego : komunikatywny ( do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej Hamburg. NIE PO miescie Hamburg tylko okoliczne miejscowosci (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna.
praca czasami tez w weekendy. autobusy 12 lub 15 m lub przeguby. nowe Setry, MAN czy IVECO
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na CALY rok!)
atrakcyjne wynagrodzenie: 13.75€ / godz, czyli 2400€ brutto (po 6 mies okresu probnego, czyli od czerwca 2019. do czerwaca 13.15€) + za dodatki zmianowe 150€ w mies i kolejne 150-200€ za nadgodziny. czyli w sumie 2700€ brutto do 3000€ jesli wiecej nadgodzin zrobionych
premie + 25%dodatki za nocne godziny + extra platne 25% za niedziele i 115% swieta. NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 175 godz JEST WYPLACANE jako nadgodziny
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD 600€ i URLAUBSGELD 200€
świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne. urlop na poczatku 26 dni, pozniej zwiekszenie do 31
dodatkowy firmowy filar emerytalny (obok emerytury panstwowej) tzw. Pensinskasse