Kierowcy autobusu (Stadtwerke) Chemnitz 3000€ ID Oferty: 130768
10-02-2019
Transport/Spedycja/Logistyka, Kierowca autobusu
chemnitz, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2700 - 3000 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.

komunikacja podmiejska Chemnitz i Weimar Stadtwerke (panstwowka) obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu (Stadtwerke)
Miejsce pracy: okolice Chemnitz okoliczne wioski i miasteczka ( zakwaterowanie zapewnione )

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny niemiecki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda po okolicznych wioskach i miasteczkach okolice Chemnitz, spokojne trasy nawet do 50 Km
praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany. bez dzielonych dienstow. nowe autobusy krotkie i przeguby
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok)
wynagrodzenie: 14.30€/godz (2700€ podstawy bruto. Premie swiateczne i urlopowe wkomponowane w miesieczne wyplaty, rozlozone na caly rok) + nadgodziny extra gratyfikowane. pierwszy miesiac na okresie probnym 13.70€
w nastepnym roku tez podwyzka o kolejne 100€ brutto / mies i tak co 1-2 lata podwyzki z gory juz okreslone w umowie z landem
dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny + 100% wiecej za niedziele i swieta
dodatek do emerytury: firmowe (dodatkowo do panstwowej) konto emerytalne
(tzw. Pensionskasse) konto firmowe emerytalne
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
26 dni urlopu na poczatku, pozniej do 30 dni w roku