Kierowca autobusu ID Oferty: 63618 Kierowca autobusu KÖLN 14 € SYSTEM 3 na 1 sanrusen
2600 - 2700 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 16-06-2019
2600 - 2700 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow
komunikacja podmiejska Köln obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Köln, Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione oplacone/pojedyncze pokoje, zaraz kolo bazy na caly czas zatrudnienia za darmo!)
niemiecki komunikatywny min A2 (lub skonczone A1)

MOZLIWY SYSTEM 3/1 czyki 3 tyg pracy i 1 tydz wolny na zjazd do Polski)
lub BERLIN 12 dni pracy i 6 dni wolne

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D (komunikacja miejska i podmiejska,male miasteczka i wioski) kod 95
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny (rozmowa krotka z pracodawca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej (glownie po miescie i male miasteczka i wioski). Trasy nawet do 50 Km jedna
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany, tez w wekendy mozliwe nadgodziny
◾atrakcyjne wynagrodzenie: 2450€ podstawy bruto (za 173 godzin/mies) (nadgodziny 25% wiecej platne)
◾premie + 25%dodatki za pozne zmiany (ok 200€ wiecej), lub nocne godziny tez 25 % wiecej, 50% weekend
◾ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

◾stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
◾świadczenie urlopowe,