Kierowca autobusu MAGDEBURG 2800€ z zakwaterowan ID Oferty: 75992
19-04-2019
Transport/Spedycja/Logistyka, Kierowca autobusu
Magdeburg, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2700 - 2900 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy D
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca z miastem, bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie Maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.
Komunikacja podmiejska okolice Magdeburg obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Magdeburg,( zakwaterowanie zapewnione i oplacone. pokoje pojedyncze blisko zajezdni )

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego : komunikatywny ( do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej Magdeburg. NIE PO miescie Magdeburg tylko okoliczne miejscowosci (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna.
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na CALY rok!).
atrakcyjne wynagrodzenie: 13.75€ / godz, czyli 2400€ brutto ( od czerwca 2019. do czerwaca 13.15€ pierwszy probny mies) + za dodatki zmianowe 150€ w mies i kolejne 150-200€ za nadgodziny. czyli w sumie 2700€ brutto do 3000€ jesli wiecej nadgodzin zrobionych
premie + 25%dodatki za nocne godziny + extra platne 25% za niedziele i 115% swieta. NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 175 godz JEST WYPLACANE jako nadgodziny
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD i URLAUBSGELD
świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne. urlop na poczatku 26 dni, pozniej zwiekszenie do 31
dodatkowy firmowy filar emerytalny (obok emerytury panstwowej) tzw. Pensionskasse