Kierowca C+E|NIEMCY |od 2000 EUR/mc ID Oferty: 109849
05-10-2018
Produkcja, Kierowca samochodu ciężarowego
Różne lokalizacje, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
8676 - 11209 PLN brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy C+E
⩽ ⩾ OFERUJEMY ⩽ ⩾

★ ATRAKCYJNE wynagrodzenie:
stawka 2000 EUR brutto za 208 godzin pracy; 24 EUR diety za każdy przepracowany dzień, 52 EUR diety za przepracowaną sobotę (dwie tury płatne dodatkowo 20 EUR)
★ zatrudnienie u NIEMIECKIEGO pracodawcy
★ możliwość zdobycia DOŚWIADCZENIA w pracy za granicą
★ ubezpieczenia, składki socjalne i emerytalne odprowadzane w Niemczech
★ możliwość ubiegania się o KINDERGELD oraz inne ŚWIADCZENIA socjalne
★ POMOC w organizacji DARMOWEGO zakwaterowania
★ GWARANTUJEMY pełne wsparcie i pomoc w języku polskim

⩽ ⩾ ZAKRES OBOWIĄZKÓW ⩽ ⩾

☑ przewozy i zaopatrywanie marketów sieciowych w towary spożywcze
⩽ ⩾ WYMAGANIA ⩽ ⩾

☑ min. ROCZNE doświadczenie w pracy przy przewozach artykułów spożywczych
☑ prawo jazdy kategorii: C + E
☑ gotowość do pracy zmianowej (02:00 i 11:00 – 12:00)
☑ własny transport ze względu na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
☑ znajomość języka niemieckiego w stopniu PODSTAWOWYM
☑ zaangażowanie i dyspozycyjność

DODATKOWO OFERUJEMY

✔ profesjonalną OBSŁUGĘ i POMOC ze strony pracowników podczas procesu rekrutacyjnego