Zatrudnię kierowcę cysterny C+E, ADR ID Oferty: 118504
24-03-2019
Transport/Spedycja/Logistyka, Kierowca samochodu ciężarowego
Stuttgart, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
3000 - 4000 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy C+E
SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

to rzetelna, rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.
Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Kierowca cysterny C+E - ADR

Miejsce pracy: okolice Stuttgart

Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł

Opis stanowiska:
Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy).

Obowiązki:
Transport paliw płynnych
Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów

Wymagania:
Komunikatywny niemiecki (znajomość języka będzie weryfikowana)
Prawo jazdy kat.B, C+E
Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)
Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta
Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
Możliwość zakwaterowania
Szkolenie przygotowujące
System 4/1
Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko
Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę