Kierowca – KAT C+E (2 700 – 2 900 Euro brutto) ID Oferty: 97779
Logistyka/Magazyny/Pakowanie, Kierowca samochodu ciężarowego
Turyngia, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
2700 - 2900 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy C+E
Opis stanowiska:
• Powtarzalne, niedalekie trasy tylko na terenie Niemiec z codziennymi powrotami do bazy (stałe punkty dostarczania towaru)
• Jazda samochodami Mercedes, maksymalnie 5-cio letnimi (kontenery BDF)
• Praca na dwie zmiany, w godzinach: od 19:00/20:00 do 5:00 oraz od 06:00/07:00 do18:00.
• Praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
• Kilka stopów dziennie
• Tylko podstawianie i zabieranie kontenerów
• Nie ma pracy z Klientami – praca pomiędzy oddziałami firmy

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w transporcie jako Kierowca kat C plus E (minimum 6 miesięcy)
• Prawo jazdy kat. C plus E z kodem 95
• Gotowość do nauki języka niemieckiego
• Zaliczony kurs ADR (przewóz towarów niebezpiecznych. Tylko 1% przewożonych towarów to ładunki zaliczane do niebezpiecznych)
• Zaświadczenie o niekaralności
• Rzetelność i pozytywne usposobienie
Oferujemy:
• Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami!
• Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego niemieckiego Klienta
• Pierwsza umowa na 6-cio miesięczny okres próbny, kolejna na czas nieokreślony
• Zagwarantowane, darmowe zakwaterowanie na okres pierwszego miesiąca pracy
• Zagwarantowana pomoc pracodawcy przy organizacji kolejnego zakwaterowania (miesięczny koszt zakwaterowania 250-300 Euro mc plus opłaty)
• Zagwarantowana pomoc przy zakładaniu konta bankowego, kasie chorych
• Dodatkowe ubezpieczenie na zdrowie
• Możliwość skorzystania z darmowego kursu nauki języka niemieckiego zorganizowanego przez pracodawcę (w czasie wolnym od pracy)
• Przez pierwsze tygodnie praca u boku doświadczonego kierowcy, który pomaga i wyjaśnia wszystkie kwestie związane z pracą
• W przypadku braku kursu ADR możliwość zwrotu kosztów szkolenia i egzaminu