Brygadzista - Montaz rusztowan - Niemiecka firma ID Oferty: 124953
08-12-2018
Izolacje/Elewacje/Rusztowania, Kierownik budowy
Ravensburg, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
3200 - 3600 EUR brutto / miesiąc
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Praca w firmie niemieckiej na pelnych niemieckich warunkach, bez agencji.

Miejsce pracy: okolice Ravensburg (Baden-Württemberg)

Opis stanowiska:
• Kierowanie zespolem monterow rusztowan
• Montaz i demontaz rusztowan w obiektach uzytecznosci publicznej, budynkach przemyslowych i mieszkalnych.
• Nadzor nad postepem prac oraz pracownikami
• Odpowiednie delegowanie obowiazkow pracownikom

Wymagania:
• Dobra znajomosc jezyka niemieckiego (min. B2)
• Doswiadczenie jako monter rusztowan – min. 1 rok
• Umiejetnosc zarzadzania zespolem (rozdzielanie pracy, kontrola pracownikow)
• Umiejetnosc pracy w grupie
• Mile widziane prawo jazdy kat. B lub C/C+E
Oferujemy:
• Zatrudnienie na pelnych niemieckich warunkach, umowa o prace zawarta bezposrednio z niemieckim pracodawca (bez agencji)
• Praca w solidnej i stabilnej firmie niemickiej (praca na miejscu, bez delegacyji)
• Praca na czas nieokreslony, mozliwosc stalego pobytu
• Mozliwosc rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie 16.00 do 18.00 Euro/h brutto + pelny pakiet sozialny
• 3.000, - do 3.600 Euro brutto/mc
• Odziez robocza oraz narzedzia niezbedne do pracy
• Zakwaterowanie: pokoj jednoosobowy w mieszkaniu firmowym (platne: 7 Euro/dzien) lub pomoc w zanlezieniu mieszkania

Osoby zainteresowane zapraszamy do nadsylania CV (mile widziane w jezyku niemieckim).

• Kontakt telefoniczny od pn.-pt. w godz. 8.30-16.00