Komisjoner – zacznij już po Świętach – 100 € bonus ID Oferty: 139890
15-04-2019
Praca na magazynie, Komisjoner/kompletacja zamówień
Zusmarshausen, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
1500 - 1750 EUR brutto / miesiąc
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Stawka: 1500€-1750€ + 8€ netto dodatku/dzień

Jeśli znasz język niemiecki i marzysz o podjęciu pracy w renomowanej Firmie z branży Automotive w Niemczech, ale nie masz wystarczającego doświadczenia na wózkach oraz auta do dyspozycji na wyjazd – świetnie trafiłeś!
Oferujemy pracę jako Komisjoner w prestiżowej firmie, która dba o rozwój umiejętności swoich pracowników. Dodatkowo otrzymasz darmową kwaterę w świetnych warunkach i w bardzo dobrej lokalizacji blisko Firmy!

Masz kolegę? – Śmiało zgłoś kandydaturę do nas, a otrzymasz 100 € premii za polecenie! (akcja trwa do 30.04.2019*)
Ważna dla Nas jest Twoja motywacja oraz zaangażowanie!


*podstawą do uzyskania wypłaty 100 EUR netto jest przesłany e-mail z CV lub nazwiskiem i numerem telefonu polecanego pracownika do dnia 30.04.2019, pozytywny wynik rozmowy rekrutacyjnej kandydata a także przepracowanie przez niego pełnych 4 tygodni u jednego z naszych klientów.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.

Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie.Wyrażam zgodę (zgoda dobrowolna) na wykorzystanie (mojego CV/mojej aplikacji) w przyszłych lub równolegle trwających procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mondi Polska.”