Lakiernik samochodowy (samochody luksusowe) ID Oferty: 133110
11-02-2019
Mechanika/Motoryzacja, Lakiernik samochodowy
Genk, Belgia
umowa zagraniczna; praca tymczasowa/przez agencję pracy
14 - 16 EUR brutto / godzina
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 5
język obcy angielski
prawo jazdy B
INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego belgijskiego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Lakiernik samochodowy (samochody luksusowe)

Start: Jak najszybciej
Miejsce pracy: Okolice Genk

Obowiązki:

-aplikowanie wypełniacza natryskowego i podkładu
-nakładanie warstw lakierniczych na nadwozie lekko uszkodzonych samochodów (zadrapania, wgniecenia)
-przygotowywanie koloru, dopasowanie farby
-lakierowanie

Wymagania:

-doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego
-profesjonalne doświadczenie
-znajomości rodzajów komponentów
-znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
-belgijską umowę o pracę
-długoterminowe stabilne zatrudnienie
-stawka do negocjacji w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego
-zakwaterowanie 85€ tygodniowo z mediami

Przyjmuję do wiadomości, że:
Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków.
Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami