Lakiernik przemysłowy- Niemcy, stawka 12€ ID Oferty: 135123
14-03-2019
Mechanika/Motoryzacja, Lakiernik
Aßlar, Niemcy
umowa o pracę; praca tymczasowa/przez agencję pracy
12 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Lakiernik przemysłowy (Pracownik tymczasowy), Niemcy, zagranica
Miejsce pracy: 35614 Aßlar

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Główne zadania:

• Lakierowanie powierzchni za pomocą pistoletu lakierniczego,
• Lakierowanie takich powierzchni jak: plastik, metal i materiały syntetyczne,
• Przygotowanie elementów i powierzchni do lakierowania.

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Możliwość wyjazdu w grupie, wtedy jedna na dwie osoby musi znać jęz. niemiecki komunikatywnie,
• Wykształcenie kierunkowe mile widziane,
• Doświadczenie w pracy jako lakiernik przemysłowy,
• Dokładność i precyzji w wykonywaniu swoich obowiązków,
• Własne auto do wyjazdu.
Oferujemy:

• Umowa o pracę na warunkach niemieckich,
• Praca w systemie 3 zmianowym,
• Wynagrodzenie 12 € brutto/h + dodatki,
• Dodatki za nadgodziny +25%,
• Dodatki za niedzielę +25%,
• Dodatki za święta +100%,
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
• Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych,
• Darmowe zakwaterowanie – w pokojach 2 – osobowych,
• Długotrwałe zatrudnienie.

Do aplikacji proszę o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.