Lakiernik ID Oferty: 143433 Lakiernik Link2europe
1300 - 1500 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: kontrakt
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 15-05-2019
1300 - 1500 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski
prawo jazdy B
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dla naszego Klienta - firmy oferującej usługi lakiernicze na zlecenia indywidualnych klientów jaki seryjnych zamówień poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik
Miejsce pracy: Lokeren, Belgia

Opis stanowiska:

lakierowanie na mokro produktów z metalu, drewna, plastiku lub szkła
malowanie podstawowymi technikami natryskowymi warstw bazowych lakieru oraz kolejnych
wizualna kontrola jakości pomalowanych elementów

Wymagania:

doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika.
komunikatywna znajomość języka angielskiego.
umiejętność malowania różnymi metodami
zdolności manualne.
mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód.
Oferujemy:

zatrudnienie na belgijskich warunkach.
wynagrodzenie: 13,00-15,00€ brutto/h. w zależności od doświadczenia
dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie pomiędzy 3798 € brutto - 4383 € brutto
premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie pomiędzy 2057€ brutto - 2374 € brutto
opiekę polskiego koordynatora.
pomoc w załatwieniu dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalnie).
zakwaterowanie w bliskiej okolicy zakładu pracy, płatne przez pracownika 80€ tygodniowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".