Laminiarz ID Oferty: 147100 Formierz laminatu-2200 euro brutto-Praca w Belgii AZ KS SERVICE SP. Z O.O.
2200 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 12-06-2019
2200 EUR brutto / miesiąc
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski
prawo jazdy B
Zadania:
-wykonywanie elementów basenu
-przygotowywanie mieszanki laminatu
-woskowanie form do włókna szklanego i zalewanie ich żywicą
-cięcie oraz kładzenie włókna szklanego
-praca jednozmianowa

Wymagania;
-doświadczenie min. 2 lata w laminowaniu natryskowym
-praktyka w obsłudze maszyny Venus, najlepiej w połączeniu z powłokami żelowymi
-komunikatywna znajomość j. angielskiego
-możliwość wyjazdu do Belgii samochodem

W zamian oferujemy;
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-wynagrodzenie od 14,00 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatane 150%
-trzynastą pensję, prywatną opiekę medyczną
-zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu w Belgii
-jeśli wyjedziesz samochodem otrzymasz dodatkowo kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny