Magazynier ID Oferty: 150727 Magazynier- Dział Zapasów INTERIMAX APT Sp. z o.o.
12.2 - 15 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca tymczasowa/przez agencję pracy
Data publikacji: 11-07-2019
12.2 - 15 EUR brutto / godzina
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy angielski
prawo jazdy B
INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Magazynier- Dział Zapasów

Zadania:

-liczenie zapasów/ inwentaryzacje
-dokładna kontrola towarów
-praca na wysokości (do 8 metrów)
-wykonywanie odpowiednich kalkulacji i wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

-doświadczenie w pracy jako magazynier min. 2 lata
-dobra znajomość języka angielskiego
-prawo jazdy kat. B/ własny transport
-brak lęku wysokości
-doświadczenie w pracy z platformą / wózkiem combi truck jako duży atut
-duża motywacja do pracy i zaangażowanie
-komunikatywność, zorientowanie na wspólny cel
-mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe
Oferujemy:

-belgijską umowę o pracę
-długoterminowe zatrudnienie
-stawkę godzinową zależną od doświadczenia
-dodatek żywieniowy 7,50 €/ dzień
-eco vouchers 250 € /rocznie
-praca w weekedny płatna 150 %
-praca w wakacje płatna 300 %
-zakwaterowanie płatne 85€/ tygodniowo

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.