Magazynier ID Oferty: 150732 Kierownik magazynu działu towarów przychodzących Expertum GmbH
1829 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: kontrakt
Rodzaj pracy: praca tymczasowa/przez agencję pracy
Data publikacji: 11-07-2019
1829 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski
prawo jazdy B
Dla Cummins, producenta silników wysokoprężnych (głównie w transporcie lotniczym), szukamy ogólnego kierownika magazynu, który jest odpowiedzialny za dział odbioru (przychodzące towary).

MIEJSCE PRACY: Rumst, Antwerpia, Belgia

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

· przetwarzanie przychodzących towarów

· ręczne pakowanie towarów, które przychodzą od dostawcy

· rejestrowanie wszystkiego poprawnie w systemie za pomocą skanera

· ogólne zadania magazynowe

Opis pracy:

· zbieranie towarów do strefy wysyłki, przechowywania lub produkcji

· odbiór towarów i produktów

· sprawdzanie dostawy

· zbieranie zamówień (paczek i partii) i przygotowywanie ich zgodnie z instrukcjami

· umieszczanie towarów w strefach przechowywania

· pakowanie zamówień
Oferta

miła atmosfera pracy

możliwość przejścia na umowę do firmy po okresie przejściowym

Wynagrodzenie godzinowe zależy od liczby lat pracy (od 1829 euro miesięcznie) + wiele dodatkowych świadczeń.
• Kupony na posiłki
• Ubezpieczenie od hospitalizacji
• Ubezpieczenie grupowe

Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w oplate wliczone oplaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport – kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie) Pokoje jednoosobowe, dla znajomych mozliwe mieszkanie w 1 pokoju (max 2 os.)

Dodatki: wakacyjny, na koniec roku, na dzieci