Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych ID Oferty: 38188 Lakiernik-Przemyslowy IOS Industrieofen-Service
2300 - 2500 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 27-01-2019
2300 - 2500 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
OPIS STANOWISKA:

- przygotowanie elementów do lakierwania,
- lakierowanie konstrukcji stalowych na mokro,
- pomoc przy montazau i dopasowaniu elemetow,
WYMAGANIA:

- aktualne doświadczenie w lakierowaniu przemyslowym na mokro
- znajomość rysunku technicznego,
- prawo jazdy kat. B (mile widziany wlasny samochod/dojazd do pracy)

OFERUJEMY:

- umowa o prace na niemieckich warunkach zawarta bezposrednio z firma niemiecka na czas nieokreslony (bez agencji)
- pelny pakiet sozialny, oplacone wszelkie skladki ubezpieczeniowe w niemieckiej kasie chorych AOK
- atrakcyjne wynagrodzenie 2300-2500 € brutto + nadgodziny i diety
- platny urlop
- zakwaterowanie odplatne pokoje 1 osobowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do nadsylania CV - IOS Industrieofen-Service GmbH

Kontakt telefoniczny Pn-Pt od 8-16 godz pod nr:

IOS Industrieofen-Service GmbH
53604 Bad Honnef