Mechanik maszyn i urządzeń ID Oferty: 116907 Mechanik Maszyn i Urządzeń Przemysłowych - AIRBUS ARTS
2850 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 15-05-2019
2850 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Obecnie poszukujemy do pracy w Airbusie w miejscowości Nordenham (Niederaschsen) Mechanika Maszyn i Urządzeń Przemysłowych (m/k)

Zakres obowiązków:

• Konserwacja i serwisowanie maszyn, urządzeń oraz pomieszczeń przemysłowych
• Diagnozowanie i naprawa uszkodzonych elementów
• Wytwarzanie elementów, podzespołów lub części maszyn
• Bieżąca regulacja i konserwacja podzespołów w urządzeniach i maszynach
• Dokumentacja wykonanej pracy

Wymagania:

• Ukończone wyształcenie techniczne jako Mechanik Przemysłowy, Ślusarz przemysłowy lub jego pokrewne
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i przeglądów urządzeń przemysłowych
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane
• Elastyczność i gotowość do pracy w systemie dyżurowym
Zapewniamy:

• Niemiecka umowa na czas nieokreślony
• Ponadprzeciętne i adekwatne do świadczonej pracy wynagrodzenie
• Dodatkowy system emerytalny od pracodawcy
• Programy rozwojowe i szkolenia