Mechanik maszyn i urządzeń ID Oferty: 147082 Belgia- technik utrzymania ruchu stawki od 2800 E! Randstad Polska Sp. z o.o - Oddział Rzeszów
2800 - 3200 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca tymczasowa/przez agencję pracy
Data publikacji: 12-06-2019
2800 - 3200 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 5
język obcy angielski
prawo jazdy B
Jesteś doświadczonym technikiem utrzymania ruchu i pragniesz zmienić pracę na lepszą?Interesuje Cię praca za granicą? Zapoznaj się z naszą ofertą.

oferujemy
- pracę za pośrednictwem wiodącej agencji pracy w Belgii
-atrakcyjną stawkę między 2800 a 3200 euro + dodatki
-pracę w systemie zmianowym
-zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych warunkach
-opiekę koordynatora

zadania
- zapobiegawcza konserwacja maszyn
- naprawa usterek
- optymalizacja pracy maszyn i nadzór nad poprawnością ich działania
- konserwacja maszyn

oczekujemy
- wykształcenia technicznego ( jako elektromechanik/technik)
- min. 5 lat doświadczenia na podobnym technicznym stanowisku
- dobrej znajomości języka angielskiego oraz chęć do nauki języka niderlandzkiego
- gotowości do pracy w systemie zmianowym
- możliwości wyjazdy własnym autem ( zwracamy koszty dojazdu do pracy)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47