MECHANIK ID Oferty: 113220
Produkcja, Mechanik-monter maszyn i urządzeń
Krzyż Wlkp, Polska
umowa o pracę; praca stała
3000 - 4000 PLN brutto / rok
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 5
język obcy polski
prawo jazdy B
Kandydat na to stanowisko powinien posiadać umiejętność czytania rysunku technicznego, doświadczenie przy naprawie maszyn, teoretyczną i praktyczną wiedzę z dziedziny budowy i eksploatacji maszyn.
Wykształcenie minimum średnie techniczne.
Oczekujemy sumienności, pracy w grupie oraz dokładności.
Zakres obowiązków:
naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn,
instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń,
przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących średnich i głównych maszyn oraz urządzeń,
ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń,
kontrolowanie i regulowanie maszyn po naprawach,
współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zlecania poważniejszych napraw,
czytanie instrukcji, rysunków technicznych, kalkulacja kosztów eksploatacji sprzętu,
prowadzenie dokumentacji.