Mechanik ID Oferty: 132568 Mechanik samochodowy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
2528 - 2941 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca tymczasowa/przez agencję pracy
Data publikacji: 15-03-2019
2528 - 2941 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski, niemiecki
prawo jazdy B
Masz wiedzę i doświadczenie z zakresu naprawy i serwisu pojazdów użytkowych oraz elektrycznych? Świetnie trafiłeś, ponieważ mamy dla Ciebie dobrą ofertę pracy u jednego z topowych producentów branży motoryzacyjnej w Europie!

Kompetencje zawodowe:
• Ukończone szkolenie zawodowe jako mechanik samochodowy
• Odpowiednie doświadczenie zawodowe
• Dobra znajomość pojazdów użytkowych
• Gotowość do montażu awaryjnego (poza miejscem pracy)
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, ESA, SAP)
• Niezależny i zorientowany na klienta styl pracy
• Wysokie zaangażowanie
• Mile widziane prawo jazdy klasy C / CE
• Wymagane prawo jazdy i własny samochód
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Najważniejsze zadania:
• Profesjonalna i niezależna realizacja napraw pojazdów użytkowych w tym pojazdy elektryczne
• Diagnoza błędów z późniejszą naprawą
• Prowadzenie przeglądów (AU, SP, §57b StVZO)
• Pomoc drogowa i ewentualne prace na zewnątrz
Oferujemy:
• Wynagrodzenie od 2,528 €/brutto do 2,941 €/brutto zależne od kwalifikacji i doświadczenia
• Jasną strukturę przedsiębiorstwa umożliwiająca krótki proces decyzyjny
• Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
• Gwarancję zatrudnienia i perspektywy rozwoju w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force ). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.