Mechanik autobusów ze znajomością języka angielski ID Oferty: 136680
14-03-2019
Mechanika/Motoryzacja, Mechanik
Afflingem, Belgia
umowa o pracę; praca tymczasowa/przez agencję pracy
15.6 - 16.41 EUR brutto / godzina
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy angielski
prawo jazdy Nie wymagane
Miejsce pracy Affligem i Oudenaarde (Belgia)
Obowiązki:
• Konserwacja autobusów (wewnątrz i na zewnątrz)
• Montaż części do autobusu
• Bieżąca diagnoza i naprawa drobnych usterek np. silnika, akumulatora, wymiana opon, naprawa skrzyni biegów etc. ( w przypadku poważniejszych uszkodzeń sprzęt trafia do specjalisty)
• Drobne naprawy spawalnicze
Wymagania:
• Doświadczenia jako mechanik autobusów
• Wykształcenia kierunkowego
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• Chęci do pracy w nadgodzinach i weekendy
Oferujemy:
• Legalne i długoterminowe zatrudnienie zgodnie z prawem belgijskim wraz z pełnym ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym, oraz prawem do belgijskiej emerytury
• Zakwaterowanie płatne w wysokości 72 euro/ tydzień (pokoje jednoosobowe)
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności, od 15,60 € - 16,41 € brutto/h + premia za nadgodziny + premia za pracę na telefon + kupon żywnościowy
• Nawet 125 € brutto zwrotu kosztów dojazdu, po p