Praca dla montera elewacji ID Oferty: 136334
19-04-2019
Izolacje/Elewacje/Rusztowania, Monter dociepleń budynków
Annecy, Annemasse, Francja
umowa o pracę; praca tymczasowa/przez agencję pracy
11 - 12 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Monter elewacji
Miejsce pracy: okolice Annecy, Annemasse (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:
- Montaż izolacji termicznych – docieplenia budynków
- Przykręcanie listwy startowej
- Klejenie styropianu / wełny
- Obsadzanie narożników
- Wtapianie siatki
- Nakładanie tynku
- Malowanie
- Montaż i demontaż rusztowania

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka francuskiego – mile widziana
- Dokładność i terminowość w wykonywanych pracach
- Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
- Dobra organizacja czasu pracy własnej
- Prawo jazdy kat. B - mile widziane
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową +oddelegowanie,
- pracę na dłuższy okres czasu,
- DARMOWE, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
- wynagrodzenie od 11 euro/h
- dodatki i premie uznaniowe
- nadgodziny płatne według prawa francuskiego +25% +50%,
- wyrobienie karty ekuz
- składki ZUS opłacane od średniej krajowej
- płatny urlop
- wypłacany ekwiwalent urlopowy w wysokości 10%,
- pokrycie kosztów za badania lekarskie
- niezbędne narzędzia do pracy
- opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami