Monter fasad ID Oferty: 124854 Monter Fassad, konsturkcja aluminiowa Hörmannshofer Fassaden Süd GmbH Co & KG
2000 - 3500 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 21-05-2019
2000 - 3500 EUR brutto / miesiąc
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy B
Jako jedna z najstarszych firm montujących fasady wentylowane na terenie Niemiec, na Bawarii poszukujemy solidnych, godnych zaufania pracowników w dla wzmocnienia naszych brygad a także chętnie odpowiedzialnego brygadzistę.

Zakres obowiązków:
Montaż fasad na konstrukcji aluminiowej i drewnianej.
- Rozmierzenie ściany, ustalenie przebiegu fugi (przygotowanie powierzchni)
- Montaż konsoli
- Montaż ocieplenia, dyblowanie
- Montaż T, U, L- Profili
- Montaż płyty zewnętrznej np. na nitach : Trespa, Fundermax, Eternit, Alucobond, Sto-Ventec
- Montaż i demontaż parapetów, montaż blachy Atikowej
- Przygotowanie materiałów – ciecie płyt na wymiar, przygotowanie parapetów i obróbek blacharskich

Praca jest w systemie akordowym co za tym idzie najlepsi pracownicy osiągają u nas najwyższe zarobki
Mamy koleżeńską atmosferę w pracy i takiej oczekujemy. Wszyscy są u nas równi i szanowani. Razem tworzymy firmę.
Oferujemy:
- - Stałą prace na umowę prace. Szukamy pracowników, którzy chcą się z nasza firma związać na długi okres czasu.
- - Bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie
- - Pensja jest płatna zawsze punktualnie dwa razy w miesiącu.
- - Świadczenia socjalne są przez nasza firmę płacone
- - Płatny urlop
- - Możliwość zamieszkania
- - Koleżeńska atmosfera w pracy, opieka naszego kierownictwa budowy
- - Samochód firmowy do jazdy w czasie godzin pracy

Wraz ze wzrostem jakości i szybkości pracy przy naszej pomocy - rosną adekwatnie zarobki.