Monter wentylacji - 12 EUR/godz, bezpłatne noclegi ID Oferty: 133165
11-02-2019
Instalacje/Montaż/Serwis, Monter klimatyzacji
Monachium, Niemcy
umowa o pracę; praca tymczasowa/przez agencję pracy
12 EUR brutto / godzina
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Aktualnie, dla naszego niemieckiego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MONTER WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
• montaż instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych w obiektach przemysłowych i budownictwie mieszkaniowym

Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe o profilu technicznym
• doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• gotowość do pracy w nadgodzinach
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
• legalne zatrudnienie z niemieckim pracodawcą
• pełny pakiet socjalny
• atrakcyjne wynagrodzenie 12,00 EUR brutto/godz. + dieta 2,50 EUR netto/godz. + karta paliwowa 44,00 EUR/miesiąc
• bezpłatne zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
• możliwość pracy w nadgodzinach
• pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia