Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz CO ID Oferty: 104521
Budownictwo - Instalacje, Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Meschede, Niemcy
umowa o pracę; praca stała
11 - 13 EUR brutto / godzina
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy B
Szukamy Pracowników Wod-Kan, CO
Od 04.06.18
opis stanowiska:
Montaż centralnego ogrzewania, wentylacji, montaż źródeł ciepła, spawanie, montaż orurowania. Gotowość do prac wyjazdowych niezbędna.

Wymagane umiejętności:
Posiadanie kierunkowego wykształcenia ,
Umiejętność spawania wraz z certyfikatem mile widziana
umiejętność czytania rysunków technicznych i pracy według nich
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana

miejsce pracy:
Meschede centrum handlowe
Prawo jazdy i własny samochód mile widziany jednak nie jest warunkiem koniecznym gdyż dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy pojazdami służbowymi

oferujemy:
Opiekę polskojęzycznego koordynatora
Pomoc w załatwieniu formalności związanych z meldunkiem, sprawami skarbowymi, wniosku na tzw. Kindergeld i inne
umowa na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
pełny wymiar godzin + tzw. Zeitkonto
stawki zgodne z umową taryfową IGZ
atrakcyjny pakiet dodatkow
Pomagamy w załatwieniu formalności z pobytem, wniosek o Kindergeld i inne.
Opieka polskojęzycznego koordynatora.