Monter konstrukcji żelbetowych (HMZO/01/17) ID Oferty: 35365
Serwis/Montaż, Monter konstrukcji budowlanych
Halen, Belgia
umowa o pracę; zatrudnienie przez agencję pracy
8-11 EUR netto
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy angielski, niderlandzki
prawo jazdy B
Monter konstrukcji żelbetowych

Miejsce pracy: Halen

Opis stanowiska:

Montaż konstrukcji stalowych i żelbetowych - składanie stelaży i szkieletów pod duże hale przemysłowo-magazynowe (fabryki, sklepy itp.).
Montaż betonowych elementów prefabrykowanych na stalowej ramie przemysłowej.
Obsługa podnośnika teleskopowego.

Wymagania:

Doświadczenie: min. 3 lata na podobnym stanowisku.
Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.
Umiejętność obsługi podnośnika teleskopowego.
Własny samochód - mile widziany.
Siła fizyczna.
Dyspozycyjność oraz sumienność w pracy.
Oferujemy:

Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów.

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.